Price: $32.204
Original Price: $47.557
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Sleep Aid Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Largo | 9.5 cm |
| Ancho | 10.9 cm |
| Altura | 4.2 cm |
| SKU | sb251205249709396296 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.